Wyposażenie warsztatów samochodowych


Do Samochodów
Osobowych i Dostawczych
Do Ciężarówek Autobusów
i Maszyn Roboczych
Do Motocykli
i Skuterów
Diagnostyka
pojazdów
podnośniki samochodowe, podnośniki dwukolumnowe
Zestaw do serwisu ogumienia kół - promocja Titanium ECOT
Zestaw do ogumienia
Więcej...Zestaw do ogumienia Galaxy1277 + Titanium 200 Asist
zestaw do ogumienia
Więcej...Geometria kół z przetwarzaniem obrazów MUNSTER 9000 3D
geometria kół z przetwarzaniem obrazów
Więcej...

Informacja o Firmie

WERTHER Firma WERTHER International Polska zajmuje się wyposażaniem serwisów samochodowych w urządzenia i instrumenty diagnostyczne. Świadczy również usługi z zakresu instalacji, konserwacji, napraw, dozoru technicznego, projektowania urządzeń technicznych i systemów informatycznych.
Grupa Polska opracowała m.in. konstrukcje i sterowania agregatów obsługowych do klimatyzatorów samochodowych. W Brzozie k/Bydgoszczy prowadzone sa tradycyjnie co roku, wiosną szkolenia z zakresu "obsługiwanie klimatyzatorów samochodowych"

Firma współpracuje z następującymi producentami:

  • WERTHER International - koncern posiadający 6 fabryk w Europie: Włochy, Dania, Francja oraz sieć dystrybucyjną w Europie, Ameryce Północnej, Afryce i Azji. Fabryki specializują się w wytwarzaniu wyrobów gotowych i podzespołów do: podnosników, montażownic ogumienia, pras hydraulicznych, agregatów do obsługi klimatyzatorów, drobnych dźwigników i żurawików. Oddzielną grupę wyrobów stanowią spręzarki specjalistyczne: bezolejowe, dentystyczne i laboratoryjne
  • AVL DiTest - instytut badawczo-produkcyjny z siedzibą w Graz Austria. Zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem instrumentów diagnostycznych, optymalizacją komór spalania silników spalinowych, produkuje silniki dla jednej z marek samochodowych a ostatnio prowadzi prace usługowe dla prawie wszystkich producentów samochodów z zakesu "dostrajania EOBD II"

Firma WERTHER International POLSKA powstała w roku 2000. Siedziba firmy mieści się w Brzozie koło Bydgoszczy. Działalność wspomagana jest przez punkty serwisowo-konsultacyjne w Białymstoku, Rzeszowie, Katowicach i Wrocławiu. Urządzenia marki WERTHER były też sprzedawane w Polsce w latach 80-tych i 90-tych. Udzielamy pomocy użytkownikom tych maszyn w zakresie drobnych napraw i dostarczania części zamiennych. Te ponad 10-cio, 15-sto letnie maszyny są najlepszą wizytówką solidności producenta

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

 
WERTHER International POLSKA Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 5, 86-061 Brzoza
NIP: 554-23-19-982, REGON: 092520647, KRS: 0000159618 Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

BANK: ING BANK ŚLĄSKI Nr konta: 58 1050 1139 1000 0022 8220 0993
Kapitał Zakładowy: 300.000,00 zł


ZDJĘCIAWERTHER  FR 2002.4 Stacja obsługowa do klimatyzacji AVL DIX Stacja diagnostyki


podnośniki, diagnostyka, klimatyzatory, serwis ogumienia


WebDesign: logo7.pl © WERTHER International Polska

f